Županijske smotre, festivali i selektiranja za 53. FHKA

Objavljujemo trenutni raspored održavanja županijskih smotri, festivala i selektiranja za 53. festival hrvatskih kazališnih amatera.

Napomena: Raspored je privremen i podložan je promjenama, ovisno o dogovorima s organizatorima. Promjene i dodatne informacije (točno mjesto i vrijeme održavanja) bit će naknadno objavljene.

KARLOVAČKA ŽUPANIJA24. 2. 2013. (nedjelja), GK „Zorin dom“ Karlovac, 6. festival kazališnih amatera, selektor: Dubravka Crnojević-Carić

ZADARSKA ŽUPANIJA – 16. 3. 2013. (subota), Posedarje, pojedinačno selektiranje, selektor: Joško Ševo

ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA16. 3. 2013. (subota), Vodice, pojedinačno selektiranje, selektor: Joško Ševo

VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANJA16. 3. 2013. (ponedjeljak), Gradsko amatersko kazalište Županja, županijska smotra, selektor: Sanja Nikčević

OSJEČKO–BARANJSKA ŽUPANIJA17. 3. 2013. (nedjelja), Amatersko kazalište Belišće, županijska smotra, selektor: Sanja Nikčević

BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA18. 3. 2013. (ponedjeljak), Kazališno-koncertna  dvorana „I. B. Mažuranić“, Slavonski Brod, županijska smotra, selektor: Robert Raponja

KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA22. i 23. 3. 2013. (petak i subota), Gradsko kazalište Đurđevac, županijska smotra, selektor: Sanja Nikčević

SAVEZ ČEHA U HRVATSKOJ22. i 23. 3. 2013. (petak i subota), Češki dom Daruvar - Smotra dramskih grupa Čeških beseda, a  4. 4. 2013. (četvrtak) – Festival - selekcija izabranih predstava sa smotre, selektor: Sanja Nikčević

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA6. i 7. 4. 2013. (subota i nedjelja), Sinjsko pučko kazalište, županijska smotra, selektor: Sanja Nikčević

KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA7. 4. 2013. (nedjelja), DVD Lobor, županijska smotra, selektor: Robert Raponja

DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA8. 4. 2013. (ponedjeljak) Ploče i Dubrovnik, selektiranje, selektor: Dubravka Crnojević-Carić

SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA9. i 10. 4. 2013. (utorak i srijeda), Dom kulture „Kristalna kocka vedrine“, Sisak, županijska smotra, selektor: Robert Raponja

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA12., 13. i 14. 4. 2013. (petak, subota, nedjelja), Dom kulture Prelog, županijska smotra, selektor: Robert Raponja

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA - 12. i 13. 4. 2013. (petak i subota), POU Sveti Ivan Zelina, županijska smotra, selektor: Nina Kleflin

BJELOVARSKO–BILOGORSKA ŽUPANIJA14. 4. 2013. (nedjelja), Centar za kulturu  Čazma, županijska smotra, selektor: Sanja Nikčević

PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA – datum: 17. 4. 2013. (srijeda), Rijeka i Krasica, pojedinačno selektiranje, selektor: Joško Ševo

GRAD ZAGREB – 2. do 16. 4. 2013. -> 37. SKAZ (Susret kazališnih amatera Zagreba) -> izabrane predstave sudjeluju na 17. festivalu zagrebačkih kazališnih amatera  19. i 21. 4. 2013. (petak i nedjelja), Kulturni centar Peščenica, Zagreb, selektor: Joško Ševo