Objavljujemo sudionike 11. Susreta malih vokalnih sastava

Na 11. Susret hrvatskih malih vokalnih sastava ove se godine plasiralo ukupno 19 malih vokalnih sastava u 4 programske kategorije. Novost ovogodišnjeg Susreta jest proširenje programa na dva festivalska dana i dvije pozornice u različitim gradovima; Petrinjii Zaboku.

Prvi dio Susreta za sastave u kategorijama KLASIČNE GLAZBE i SLOBODNIH STILOVA I ŽANROVA bit će održan 8. studenog 2014. u Petrinji, dok će se sastavi IZVORNE PUČKE GLAZBE, FOLKLORNI MALI VOKALNI SASTAVI i KOMORNI ZBOROVI susresti Zaboku 9. studenog 2014.

Popis sudionika:

Petrinja, 8. studenoga 2014.

KATEGORIJA KLASIČNE GLAZBE

13. Vokalni ansambl „Sakcinski“, Ivanec, Varaždinska županija

14. Ženska vokalna grupa PZ „J.Š.Slavenski“, Čakovec, Međimurska županija

15. Ženski komorni zbor KUD-a „Dragutin Domjanić“, Adamovec, Grad Zagreb

KATEGORIJA SLOBODNIH STILOVA I ŽANROVA

16. Vokalna grupa „Karlovčanke”, Karlovac Karlovačka županija

17. Ženski vokalni ansambl „SiDone“, Sisačko-moslavačka županija

18. Muški pjevački zbor „Bistrani“, Bistra, Zagrebačka županija

19. Ženski vokalni ansambl „Sotelia“ KUD-a „Rikard Jorgovanić“, Hum na Sutli, Krapinsko-zagorska županija

Zabok, 9. studenog 2014.

KATEGORIJA FOLKLORNIH MALIH VOKALNIH SASTAVA

1. Gareš'ki kulturni centar; MVC „MedjuWodje“, Garešnica, Bjelovarsko-bilogorska županija

2. Vokalno-instrumentalni ansambl „Lipe“, Sisak, Sisačko-moslavačka županija

3. Ženska vokalna skupina „Pajdašice“ KUD-a „Anka Ošpuh“, Ludbreg, Varaždinska županija

4. Ženski vokalni ansambl „Gouriena“, Jastrebarsko, Zagrebačka županija

5. Mješoviti folklorni zbor KPD-a Sveta Klara, Grad Zagreb

KATEGORIJA IZVORNE PUČKE GLAZBE

6. ŽVS KUD-a „Sloga“, Mikluš, Bjelovarsko-bilogorska županija

7. KUD „Turanj“, Karlovac, Karlovačka županija

8. Ženski pjevački sastav KUD-a „Tomislav“, Sveti  Ivan Žabno, Koprivničko-križevačka županija

9. Ženska vokalna skupina  KUU „Društvo žena“ Gornji Kraljevec, Međimurska županija

10. Glazbena družina „Franjo Dugan“ Budinščina, Krapinsko-zagorska županija

11. KUD „ Berislavić“, Novi Grad, Županija Brodsko-posavska

12. KUU „Naša grana“, Budrovci, Slavonija, Baranja i Srijem


Točan redoslijed i program Susreta bit će objavljeni u rujnu.

Više informacija pronađite na stranici Susreta (klikni OVDJE).