Objavljujemo odabrane sudionike 30.SHPO

Poznati su svi sudionici 30. susreta hrvatskih puhačkih orkestara koji će biti održan 11. i 12. lipnja 2016. u Novom Vinodolskom.

Niže navodimo odabrane orkestre po županijama.

Više detalja o programu Susreta objavit ćemo uskoro. (Vidi LINK)

 

 

10.04.2016., 18 h, Karlovac, 17. smotra puhačkih orkestara Karlovačke županije

Selektor: Šime Vulelija

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:

Puhački orkestar Grada Karlovca (B kategorija)

Puhački orkestar DVD-a Ogulin (C kategorija)

17.04.2016., 16 h, Imotski, 8. smotra puhačkih orkestara Splitsko-dalmatinske županije

Selektor: Hari Zlodre

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:

Gradska glazba „Zvonimir“, Solin (B kategorija)

Hrvatsko glazbeno društvo „Biranj“, Kaštel Lukšić (B kategorija)

KGD „Mosor“ Klis Kosa (C kategorija)

20.04.2016., 20 h, Grad Zagreb, 39. susreti zagrebačkih glazbenih amatera, Susret tamburaških i puhačkih orkestara

Selektor: Marko Poklepović

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:              

Puhački orkestar ZET-a (B kategorija)

Puhački orkestar DVD-a Kašina (C kategorija)

23.04.2016., 16h, Đurđevac, 17. županijska smotra puhačkih orkestara Koprivničko-križevačke županije

Selektor: Šime Vulelija

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:

Limena glazba DVD-a Virje (C kategorija)

24.04.2016., 12h, Tuhelj, 22. revijalno/natjecateljska smotra puhačkih orkestara Krapinsko-zagorske županije

Selektor: Miro Saje

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:

Puhački orkestar „Lipa“, Tuhelj (B kategorija)

Gradski puhački orkestar grada Zaboka (B kategorija)

Gradski puhački orkestar Krapina (C kategorija)

24.04.2016., 15 h, Vrbovec, 29. smotra puhačkih orkestara Zagrebačke županije

   Selektor: Šime Vulelija        

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:

Puhački orkestar Zaprešić (B kategorija)

Puhački orkestar DVD-a Stankovo (C kategorija)

30.04.2016.,16 h, Dekanovec, Selekcijski koncert/predsmotra puhačkih orkestara i limenih glazbi međimurske županije (23.smotra puhačkih orkestara i limenih glazbi međimurske županije održava se 15.05.2016.)

Selektor: Šime Vulelija

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:

Limena glazba Dekanovec (B kategorija)

Puhački orkestar Grada Preloga (C kategorija)

08.05.2016., 8 h - 13.30 h, Đakovo, 37. smotra puhačkih orkestara Saveza amaterskih puhačkih orkestara Slavonije i Baranje

Selektor: Vanja Lisjak

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:

Gradska glazba Virovitica (C kategorija)

08.05.2016., Daruvar, 15. Smotra puhačkih orkestara i 19. smotra zborova Bjelovarsko-bilogorske županije

Selektor: Robert Homen

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:

Gradska limena glazba Daruvar 1922. (C kategorija)

08.05.2016., Lepoglava, 12. županijska smotra puhačkih orkestara Varaždinske županije

Selektor: Šime Vulelija

Odabrani predstavnici za 30. SHPO:

Limena glazba Lepoglava (B kategorija)