Objavljujemo odabrane sudionike 31.SHPO

Poznati su svi sudionici 30. susreta hrvatskih puhačkih orkestara koji će biti održan 10. i 11. lipnja 2017. u Novom Vinodolskom.

Niže navodimo odabrane orkestre po županijama.

Više detalja o programu Susreta objavit ćemo uskoro.

2.4.2017., Karlovac, 18. smotra puhačkih orkestara Karlovačke županije
Organizatori: ZAKUD Karlovačke županije i ZOAKD Karlovac

Selektor: Šime Vulelija
Odabrani predstavnici za 31. SHPO: 
1. Puhački orkestar DVD-a Ogulin (C kategorija)

23.4.2017., Zaprešić, 31. susreti puhačkih orkestara Zagrebačke županije
Organizatori: Puhački orkestar Zaprešić (
Zajednica kulturno umjetničkih udruga Zagrebačke županije)
 
Selektor: Šime Vulelija        
Odabrani predstavnici za 31. SHPO:
2. Puhački orkestar DVD-a Petrovina (C kategorija)

26.4.2017., Grad Zagreb, 40. susreti zagrebačkih glazbenih amatera, Susret puhačkih orkestara Grada Zagreba
Organizatori: Centar za kulturu Trešnjevka, Zagrebački glazbeni podij 

Selektor: Marko Poklepović
Odabrani predstavnici za 31. SHPO:              
3. Puhački orkestar DVD-a Kašina (C kategorija)

29.4.2017., Križevci, 18. županijska smotra puhačkih orkestara Koprivničko-križevačke županije
Organizatori: Gradski puhački orkestar Križevci (ZKUU Koprivničko-križevačke županije)

Selektor: Šime Vulelija
Odabrani predstavnici za 31. SHPO:
4. Gradski puhački orkestar Križevci (A kategorija) 
5. Puhački orkestar DVD-a Đurđevac (C kategorija)

30.4.2017., Breznički Hum, 14. županijska smotra puhačkih orkestara Varaždinske županije
Organizatori: Limena glazba Sv. Martin (ZKUU Varaždinske županije)

Selektor: Šime Vulelija
Odabrani predstavnici za 31. SHPO:
6. Gradski puhački orkestar HŽ Varaždin (A kategorija) 
7. Puhački orkestar grada Ludbrega (C kategorija)

6.5.2017., Daruvar, 16. Smotra puhačkih orkestara i 20. smotra zborova Bjelovarsko-bilogorske županije
Organizatori: Gradska limena glazba Daruvar (ZKUU Bjelovarsko-bilogorske županije)

Selektor: Mladen Tutavac
Odabrani predstavnici za 31. SHPO:
8. Puhački orkestar Čazma

7.5.2017., Baška Voda, 9. smotra puhačkih orkestara Splitsko-dalmatinske županije
Organizatori: Zajednica puhačkih orkestara Splitsko-dalmatinske županije

Selektor: Đorđe Radovniković
Odabrani predstavnici za 31. SHPO:
9. Hrvatsko glazbeno društvo „Zrinski“, Donja Kaštela

7.5.2017., Županja, 38. smotra puhačkih orkestara Saveza amaterskih puhačkih orkestara Slavonije i Baranje
Organizatori: Gradska glazba Županja i Savez amaterskih puhačkih orkestara Slavonije i Baranje

Selektor: Vanja Lisjak
Odabrani predstavnici za 31. SHPO:
10. Gradska glazba Nova Gradiška (C kategorija)

11. Puhački orkestar Goričan (C kategorija) (Međimurska županija), samostalno preslušavanje u  okviru 14. županijske smotra puhačkih orkestara Varaždinske županije, 30.4.2017., Breznički Hum, Selektor: Šime Vulelija.

12. Vodička glazba (C kategorija) (Šibensko-kninska županija), samostalno preslušavanje, 3.5.2017., Vodice, Selektor: Tonći Ćićerić.

13. Gradska limena glazba Petrinja (C kategorija) (Sisačko-moslavačka županija), samostalno preslušavanje, 7.5.2017., Petrinja, Selektor: Šime Vulelija.

14. Gradski puhački orkestar Krapina (C kategorija) (Krapinsko-zagorska županija), samostalno preslušavanje, 14.5.2017., Krapina, Selektor: Šime Vulelija.